Overzicht Ondernemersverenigingen

Ondernemersvereniging Contactpersoon Email Telefoon
Belangenvereniging Horeca LeidsebuurtRobert Domhofstraatmanager@leidseplein.amsterdam06 - 12 16 55 24
Belangenvereniging Magna PlazaRoel Tiddenskuppens@Breevast.nl020 - 626 91 99
BIZ CeintuurbaanElisabeth Koope.koop@seinpost.com06 - 15 01 15 61
Biz DamEvelien van Dammeevelien@straatmanager.nl06 - 15 05 11 67
BIZ De BreeAnne van den Brinkanne.straatmanager@gmail.com06 - 24 35 90 11
BIZ Ferdinand BolstraatBestuur Ferdinand Boovfbol@gmail.com06 - 86 81 14 25
BIZ KalverstraatPauline Buurmamanagement@kalverstraat.nl020 - 627 69 05
BIZ NieuwendijkEd Maessenjeantine.geelhoed@gmail.com06 - 47 54 38 03
BIZ PrinsheerlijkElisabeth Koope.koop@seinpost.com06 - 15 01 15 61
BIZ Van WoustraatAnnelies Rommea.romme@seinpost.com06 - 53 12 87 29
BIZ Vereniging Jordaan Zuid (Elandsgracht, Hazenstraat & 1e Looiersdwarsstraat)Menno van Meursmenno@tenuedenimes.com06 - 48 43 03 92
BIZ WarmoesstraatKees Raatl.schot@dzp.nl
BIZ-Eigenarenvereniging RokinThijs van Drongelenthijs@rokin75.com
BIZ-Ondernemersvereniging RokinGretske de Jonggretske.dejong@scheltema.nl
BIZ-vereniging BeethovenstraatRoos Vermijsfloor@stadenco.nl06 - 11 64 54 44
BIZ-vereniging Cornelis SchuytstraatEline Diesvelteline@stadenco.nl06 - 52 85 26 49
BIZ-vereniging HaarlemmerbuurtEddy Morreauhaarlemmerbuurtbiz@gmail.com06 - 21 53 85 60
BIZ-vereniging HoofddorppleinbuurtFloor Thomassefloor@stadenco.nl06 - 11 64 54 44
BIZ-vereniging MuseumkwartierMartijn Verdultmartijn@stadenco.nl06 - 45 46 01 16
BIZ-vereniging NesPauline Buurmabizverenigingnes@gmail.com06 - 25 53 28 32
BIZ-vereniging ReguliersdwarsstraatEward Koningeward@whocares.amsterdam06 - 23 46 21 74
BIZ-vereniging RembrandtpleinErnst Weidemaernst.weidema@planet.nl06 - 50 62 83 90
BIZ-vereniging RozengrachtMoheb Alecozymoheb@alecozyconsult.nl06 – 52 55 60 66
BIZ-vereniging Spuistraat en omgevingMoheb Alecozymoheb@alecozyconsult.nl06 - 52 55 60 66
BIZ-vereniging UtrechtsestraatJohn SchravenBIZustraat@gmail.com06 - 53 40 30 03
BIZ-vereniging Van Dam tot StoperaAnnemieke Bieringastraatmanager@gmail.com06 - 29 05 35 50
BIZ-vereniging Van Dam tot WestertorenMoheb Alecozymoheb@alecozyconsult.nl06 - 52 55 60 66
BIZ-vereniging Zeedijk en GeldersekadeAnnemieke Bieringastraatmanagerbizzeedijk@gmail.com06 - 290 535 50
Chinese ondernemers verenigingKwokkei Totonyfung@bunair.nl020 - 423 31 19
CV 't LeidsepleintjeArjen de WaardArjan@cafedewaard.nl020 - 623 83 61
Marktvereniging De Waterloo Anno 1885Marco van der Rijstoriginalflowergift@outlook.com06 - 24 35 90 11
Ondernemers en Pandeigenaren Vereniging RokinWillem Kosterkoster@kalverstraat.nl020 - 627 69 05
Ondernemersvereniging De KoningsstratenPepa Caneltaller.t@online.nl06 - 23 14 27 13
Ondernemersvereniging Albert CuypElisabeth Koope.koop@seinpost.com
Ondernemersvereniging AmstelveensewegLidia van Oostveeninfo@waoz.nl06 -14 51 41 31
Ondernemersvereniging BloemenmarktJan Stinsstinsjan@gmail.com06 - 53 15 21 23
Ondernemersvereniging Czaar PeterstraatTanja Kroezene.koster@dezakenpartner.nl06-34 48 88 74
Ondernemersvereniging Damrak en BeurspleinEvelien van Dammeevelien@straatmanager.nl06 - 15 05 11 67
Ondernemersvereniging De 9 StraatjesLony Scharenborg info@de9straatjes.nl06 - 13 50 01 38
Ondernemersvereniging De VijzelAziz Badranevijzelstraatengracht@hotmail.com06 - 17 97 44 88
Ondernemersvereniging Eerste van der HelststraatElisabeth Koope.koop@seinpost.com06 - 11 64 54 44
Ondernemersvereniging KalvertorenNico Pijpekosiuko@live.nl020 - 618 58 00
Ondernemersvereniging MaasstraatFloor Thomassefloor@stadenco.nl06 - 11 64 54 44
Ondernemersvereniging Max EuwepleinKoosje Laankoosje@stadenco.nl06 - 31 69 25 19
Ondernemersvereniging NieuwmarktAnnemieke Bieringastraatmanager@gmail.com06 - 29 05 35 50
Ondernemersvereniging OlympiapleinFloor Thomassefloor@stadenco.nl06 - 11 64 54 44
Ondernemersvereniging Oudezijds AchterburgwalMarcel Kaateeinfo@oudezijdsachterburgwal.nl06 - 52 49 80 55
Ondernemersvereniging SieradenKwartier AmsterdamPaul Derrezmail@galerie-ra.nl020-626 51 00
Ondernemersvereniging Van der Helstplein en Tweede van der Helststraat 06 - 51 26 32 18
OV Spiegelkwartier - Amsterdam Centrum voor Kunst en AntiekKitty Lamerisinfo@frideslameris.nl06 - 53 40 30 03