Overzicht Straatmanagers

Ondernemersvereniging Contactpersoon Email Telefoon
Belangenvereniging Horeca LeidsebuurtRobert Domhofstraatmanager@leidseplein.amsterdam06 - 12 16 55 24
Belangenvereniging Magna PlazaMark Hoedjesm.hoedjes@kuresrealestate.com020 - 626 91 99
BIZ Albert CuypElisabeth Koope.koop@seinpost.com06 - 15 01 15 61
BIZ CeintuurbaanElisabeth Koope.koop@seinpost.com06 - 15 01 15 61
Biz DamEvelien van Dammeevelien@straatmanager.nl06 - 15 05 11 67
BIZ De BreeAnne van den Brinkanne.straatmanager@gmail.com06 - 24 35 90 11
BIZ Ferdinand BolstraatLauren Bruijningl.bruijning@Seinpost.com06 - 86 81 14 25
BIZ KalverstraatPauline Buurmamanagement@kalverstraat.nl020 - 627 69 05
BIZ PrinsheerlijkElisabeth Koope.koop@seinpost.com06 - 15 01 15 61
BIZ Van WoustraatAnnelies Rommea.romme@seinpost.com06 - 53 12 87 29
BIZ Vereniging Jordaan Zuid (Elandsgracht, Hazenstraat & 1e Looiersdwarsstraat)Eline Diesvelteline@stadenco.nl06 - 48 43 03 92
BIZ WarmoesstraatLinda Schotl.schot@dzp.nl
BIZ-Eigenarenvereniging RokinPauline Buurmamanagement@kalverstraat.nl
BIZ-Ondernemersvereniging KalverstraatPauline Buurmaverenigingrokin@gmail.com020- 627 69 05
BIZ-vereniging BeethovenstraatFloor Thomassefloor@stadenco.nl06 - 11 64 54 44
BIZ-vereniging Cornelis SchuytstraatEline Diesvelteline@stadenco.nl06 - 52 85 26 49
BIZ-vereniging HaarlemmerbuurtMyra Rooymanswsm@haarlemmerbuurt.nl06 - 21 53 85 60
BIZ-vereniging HoofddorppleinbuurtFloor Thomassefloor@stadenco.nl06 - 11 64 54 44
BIZ-vereniging MuseumkwartierMartijn Verdultmartijn@stadenco.nl06 - 45 46 01 16
BIZ-vereniging NesPauline Buurmabizverenigingnes@gmail.com06 - 25 53 28 32
BIZ-vereniging ReguliersdwarsstraatEward Koningeward@whocares.amsterdam06 - 23 46 21 74
BIZ-vereniging RembrandtpleinErnst Weidemaernst.weidema@planet.nl06 - 50 62 83 90
BIZ-vereniging RozengrachtMoheb Alecozymoheb@alecozyconsult.nl06 – 52 55 60 66
BIZ-vereniging Spuistraat en omgevingMoheb Alecozymoheb@alecozyconsult.nl06 - 52 55 60 66
BIZ-vereniging UtrechtsestraatJohn SchravenBIZustraat@gmail.com06 - 53 40 30 03
BIZ-vereniging Van Dam tot StoperaAnnemieke Bieringastraatmanager@gmail.com 06 - 29 05 35 50
BIZ-vereniging Van Dam tot WestertorenMoheb Alecozymoheb@alecozyconsult.nl06 - 52 55 60 66
BIZ-vereniging Zeedijk en GeldersekadeAnnemieke Bieringastraatmanagerbizzeedijk@gmail.com 06 - 290 535 50
Marktvereniging De Waterloo Anno 1885Anne van den Brinkanne.straatmanager@gmail.com06 - 24 35 90 11
Ondernemers en Pandeigenaren Vereniging RokinPauline Buurmaverenigingrokin@gmail.com020 - 627 69 05
Ondernemersvereniging Albert CuypElisabeth Koope.koop@seinpost.com
Ondernemersvereniging Czaar PeterstraatEva Kostere.koster@dezakenpartner.nl06-34 48 88 74
Ondernemersvereniging Damrak en BeurspleinEvelien van Dammeevelien@straatmanager.nl06 - 15 05 11 67
Ondernemersvereniging De 9 StraatjesLony Scharenborg info@de9straatjes.nl06 - 13 50 01 38
Ondernemersvereniging De VijzelNatalia Walenkampvijzelstraatengracht@hotmail.com06 - 17 97 44 88
Ondernemersvereniging MaasstraatFloor Thomassefloor@stadenco.nl06 - 11 64 54 44
Ondernemersvereniging NieuwmarktAnnemieke Bieringastraatmanagerbizzeedijk@gmail.com 06 - 29 05 35 50
Ondernemersvereniging Van der Helstplein en Tweede van der Helststraat06 - 51 26 32 18
OV Spiegelkwartier - Amsterdam Centrum voor Kunst en AntiekJohn Schravensecretariaat@spiegelkwartier.nl06 - 53 40 30 03